serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „Fałszywi opiekunowie”

Ryszard Biegasiewicz, 94-letni samotny mężczyzna przeprowadza się do...

Ernest Saj, „Fałszywi opiekunowie”

Ryszard Biegasiewicz, 94-letni samotny mężczyzna przeprowadza się do... ROZWIŃ

Ernest Saj, „Fałszywi opiekunowie”

Ryszard Biegasiewicz, 94-letni samotny mężczyzna przeprowadza się do małej wioski pod Policami na Zachodnim Pomorzu. Postanawia spędzić tam resztę swojego życia. Kupuje dom, a swoje oszczędności wkłada w jego remont. Niestety, na swojej drodze spotyka opiekunów, którym zaufał na tyle, że stracił cały majątek.

Paweł Kaźmierczak, „Pójdziesz siedzieć!”

Sąd w Nowym Sączu skazał na karę więzienia Wojciecha Ćwikla, ojca pięciorga dzieci i jedynego żywiciela rodziny. Mężczyzna został oskarżony o pobicie sąsiada oraz zniszczenie jego mienia podczas bójki. Dowody w tej sprawie mogą jednak budzić poważne wątpliwości. Podczas procesu wyszło na jaw, że to Czesław Ł. , sąsiad pana Wojciecha, zachowywał się agresywnie i to on wtargnął na jego posesję. Sprawę mogłyby jednoznacznie rozstrzygnąć nagrania z rejestratorów wideo, które policjanci mieli na sobie podczas interwencji, jednak, jak się okazuje, zaginęły.

Dorota Grabowska, „Mniej niż 7 dni”

Bulwersująca historia z Bychawy koło Lublina. Policjanci po zakrapianej imprezie, uderzają rozpędzonym autem w jadący z naprzeciwka samochód 18-latka, a następnie - uciekają z miejsca zdarzenia. Prokuratura umarza sprawę. Mimo, że wina jest oczywista. Dziś sąd każe za nią płacić - nie policjantom - ale chłopakowi, który był ofiarą kolizji.

Justyna Andersz-Rychter, „Sąsiedzi”

Żywkowo to wyjątkowa miejscowość na Mazurach, zaledwie kilkaset metrów od granicy z Rosją, którą szczególnie upodobały sobie bociany powracające na wiosnę do Polski z Afryki. Mają tu około kilkadziesiąt gniazd, które każdej wiosny zasiedla tyle samo par. Ale kiedy wyklują się młode, to w Żywkowie liczącym zaledwie 19 mieszkańców okazuje się, że bocianów jest nawet 10 razy więcej niż ludzi. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy