serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Nie dotarliśmy do prawdy”

Paweł Okraszewski pracował w dużym koncernie energetycznym....

Paweł Kaźmierczak, „Nie dotarliśmy do prawdy”

Paweł Okraszewski pracował w dużym koncernie energetycznym.... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Nie dotarliśmy do prawdy”

Paweł Okraszewski pracował w dużym koncernie energetycznym. Jego ciało znaleziono kilkadziesiąt metrów od pensjonatu, w którym mieszkał podczas pracy e delegacji służbowej. Prokuratura nie ustaliła w jaki sposób ono się tam znalazło, ani czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Mimo tego umorzyła śledztwo.


Alina Suworow, „Egzekucja ponad prawem”

1,5 roku temu pani Ania wzięła w para banku pożyczkę 2 tys. zł. Sprawa trafiła do sądu, następnie do komornika. Obawiała się, że pieniądze na utrzymanie dzieci, choć – zgodnie z prawem – są wolne od zajęcia, zostaną jej odebrane. Bo komornik wszczął egzekucję.


Izolda Człok-Nowak, „Na złom”

W październiku 2009 r. w komisie samochodowym kupiła samochód za 10 tys. zł. Pó® roku później do domu zapukała policja. Sprawdziła wszystko i okazało się, że jest czysty. Po kolejnym pół roku dostała pismo z prokuratury, że dokumenty mogą być sfałszowane. I wtedy zaczęły się problemy. W takiej sytuacji jest ponad 300 osób.


Justyna Burdon, „Anioły”

Katarzyna z Fundacji „Piękne Anioły” bezinteresownie pomaga dzieciom z ubogich rodzin remontując im pokoje i wspierając w ich wyposażeniu. Pomagają więźniowie. – Chcemy zacierać kontrasty – mówi Katarzyna. ZWIŃ