serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Naiwniak”

Przedsiębiorca bezlitośnie wykorzystuje upośledzenie umysłowe 37-letniego Piotra, którym miał się opiekować...

Paweł Kaźmierczak, „Naiwniak”

Przedsiębiorca bezlitośnie wykorzystuje upośledzenie umysłowe 37-letniego Piotra, którym miał się opiekować... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Naiwniak”

Przedsiębiorca bezlitośnie wykorzystuje upośledzenie umysłowe 37-letniego Piotra, którym miał się opiekować po śmierci Jego rodziców. Zakłada na jego dane szereg spółek, do których z tytułu dotacji oraz kredytów, trafiają setki tysięcy złotych. Sąd nie ma żadnych wątpliwości, że doszło do oszustwa - przedsiębiorca ma trafić na dwa lata do więzienia. Wtedy w obronie skazanego staje... prokuratura.

Maciej Piotrowski, „Przedawniona sprawiedliwość”

Pan Stanisław nagle dowiaduje się od komornika, że jest posiadaczem 6 kredytów na ponad 2 miliony złotych. Banki nie przedstawiają żadnych dowodów, kiedy i jak wypłacały rolnikowi te pieniądze. Rolnik kwestionuje również podpis, który widnieje pod umowami. Sąd jednak nie reaguje i zapada wyrok egzekucyjny. Okazuje się, że podpisy pod umowami były sfałszowane.

Andrzej Mańkowski, „Zimna woda”

Morsowanie niegdyś kojarzyło się nam jedynie z zimowymi kąpielami w morzu. Morsować można przecież w dowolnym akwenie, np. również w rzece Wiśle, co czynią członkowie Klubu Morsa „Z łabędziem być” ze Stężycy k. Puław. W reportażu o tym, jakiego rodzaju profity wynikają z morsowania.

Justyna Szubert–Kotomska, „Kameleon”

Alicja Tracz zachwyca anielskim głosem i swoją subtelnością. To właśnie ona otrzymała możliwość reprezentowania naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. W reportażu pokazujemy przygotowania. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy