serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Nic się nie stało?”

– Nie wierzyłam w to, że osoba...

Paweł Kaźmierczak, „Nic się nie stało?”

– Nie wierzyłam w to, że osoba... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Nic się nie stało?”

– Nie wierzyłam w to, że osoba pod wpływem narkotyków, która zabija człowieka, nie była w jakikolwiek sposób ukarana – mówi matka Oskara, nastolatka, którego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił samochód. Prowadzący pod wpływem środków odurzających nie poniósł jednak żadnych konsekwencji. Za sprawcę uznano zmarłego chłopaka.


Ernest Saj, „Na krawędzi…”

Rafał prowadził rodzinną firmę skupiającą trzodę chlewną. Został oszukany przez właścicieli ubojni. Nie wypłacono mu pieniędzy za dostarczone bydło. Stracił cały majątek. Komornik zlicytował jego samochody i dom. Żadna z państwowych instytucji: policja, prokuratura i sąd, nie udzieliły mu żadnej pomocy. Nie może się z tym, pogodzić. Próbował popełnić samobójstwo.


Andrzej Tomczak, „Linoślizg…, czyli gminny program flagowy”

Mieszkańcy Rachowic mają problem z… linoślisgiem. Miał to być flagowy program gminy, a okazał się utrapieniem. Urządzenie wydaje dźwięk, który zdaniem rodzin ze wsi, mógłby być wykorzystywany w torturowaniu ludzi. Burmistrz gminy obawia się, że straci przez to stanowisko.


Izabela Szukalska, „Wszystkie wiosny dziadka Gienka”

Pan Gienek ma 92 lata. Jest sprawnym i aktywnym człowiekiem. Do dziś zajmuje się naprawieniem butów, bo z zawodu jest szewcem. Jego wnuczki uważają, że historia jego życia jest pasjonująca. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy