serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „Wyrok nie sprawiedliwość”

Kupił kilka działek od pewnego przedsiębiorcy. I zaczęły...

Ernest Saj, „Wyrok nie sprawiedliwość”

Kupił kilka działek od pewnego przedsiębiorcy. I zaczęły... ROZWIŃ

Ernest Saj, „Wyrok nie sprawiedliwość”

Kupił kilka działek od pewnego przedsiębiorcy. I zaczęły się problemy. Były właściciel doniósł do prokuratury, że sprzedał działki w wyniku zastraszenia. Okazuje się, że to nie jedyna ofiara nieuczciwego biznesmena. Są inni ludzie, którzy mają potwierdzone notarialnie udzielanie mu pożyczek, których nie spłacał. Czują się bezradni i oszukani, bo sąd nie uwzględnia ich argumentów i wydaje wyroki skazujące wobec nich, a nie nieuczciwego dłużnika.


Justyna Burdon, „Piramida mieszkaniowa”

Kupili nieruchomości od dewelopera za gotówkę. Deweloper buduje 300 sprzedanych mieszkań od 7 lat. Przedsiębiorca żąda kolejnych pieniędzy o grozi im komornikiem, choć pobrał już 60 mln zł, z których zaledwie 15 wydał na budowę. Co się stało z pozostałą częścią gotówki nikt nie wie. Ludzie czują się oszukani, bo już dwa lata temu powinni dostać klucze, a budynków nie zbudowano do dziś.


Bożena Klimus, „JedzONKO z iskierką”

Ostrą białaczkę limfoblastyczną u Agaty zdiagnozowano, kiedy miała 4,5 roku. Dla jej mamy był to początek walki o zdrowie dziecka. Praktycznie zamieszkała w szpitalu. Chemioterapia znacznie osłabiła dziecko, a szpitalne jedzenie sprawiło, że nie miało apetytu. Pani Katarzyna postanowiła to zmienić i po konsultacjach z lekarzami zaczęła gotować potrawy, które smakowały dziecku. Przepisy zebrała w pierwszą w Polsce książkę kucharską dla dzieci leczonych onkologicznie „JedzONKO”, wydaną przez Fundację „Iskierka”. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy