serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Impreza”

Stracił równowagę, spadł ze schodów i odniósł bardzo ciężkie obrażenia,...

Paweł Kaźmierczak, „Impreza”

Stracił równowagę, spadł ze schodów i odniósł bardzo ciężkie obrażenia,... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Impreza”

Stracił równowagę, spadł ze schodów i odniósł bardzo ciężkie obrażenia, które doprowadziły do zgonu – to oficjalna wersja śmierci młodego mężczyzny. – To straszny ból, kiedy się wie, że sprawca chodzi sobie po wolności i śmieje się rodzinie w twarz – mówi Anita Rybarczyk, siostra tragicznie zmarłego. Zdaniem rodziny, w tej sprawie doszło do wielu zaniechań i nieprawidłowości ze strony funkcjonariuszy organów ścigania.

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Wyrwana śmierci”

– Najtrudniejsze było to, że mogła tego nie przeżyć – mówi ojciec 20-letniej Patrycji. Wracamy do sprawy dziewczyny cierpiącej na anoreksję. Doprowadziła się do stanu skrajnego wyczerpania, które groziło jej życiu. Sama mówiła, że poddała się już chorobie. Trafiła do specjalnej kliniki dla dziewczyn podobnych do niej. I pojawiła się szansa, że dziewczynę uda się uratować.

Sylwia Nieckarz, „Wiara, nadzieja, miłość”

Historia Kasi zaczęła się od pozornie niegroźnego bólu serca. Po nim przyszedł rozległy zawał powikłany udarem mózgu i sepsą. Od tamtej pory Kasia jest w śpiączce. Rodzina robi wszystko, aby po wielomiesięcznych pobytach w szpitalu, Kasia mogła być w domu, wśród najbliższych. W te działania aktywnie włączył się mały Adaś, syn Kasi, który postanowił, że zarobi pieniądze, aby finansowo wesprzeć ojca w leczeniu mamy.

Kamil Kastelik, „Jak dobrze być kierowcą”

Pan Piotr jest dziadkiem. Ma 88 lat i jest najstarszym kursantem, który zdobywa prawo jazdy. ZWIŃ