serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Dominika Kardynał, „Gdzie jest nasz dom?”

Historia rodziny, z Wojkowic, która marzyła o...

Dominika Kardynał, „Gdzie jest nasz dom?”

Historia rodziny, z Wojkowic, która marzyła o... ROZWIŃ

Dominika Kardynał, „Gdzie jest nasz dom?”

Historia rodziny, z Wojkowic, która marzyła o wybudowaniu domu. Dominika i Krzysztof Karbowniczek wybrali działkę, zebrali pieniądze i znaleźli firmę, która miała pomóc w spełnieniu marzenia. Miała, ale jej właściciel nie wywiązał się z umowy. Termin postawienia domu już dawno minął, a domu jak nie było tak nie ma. Rodzina straciła 200 tysięcy złotych, których nie jest w stanie odzyskać. Poszkodowanych może być więcej, bo jak mówi rodzina i byli pracownicy firmy – to nie pierwsza taka sytuacja.
Paweł Kaźmierczak, „Nie podskakuj”

Możemy się pochwalić niemałym sukcesem. Po naszej interwencji, bohaterowie reportażu zostali uniewinnieni przez sąd ze wszystkich zarzutów! Przypomnijmy, Ignacy Czajka z niewielkiej miejscowości na Lubelszczyźnie został oskarżony przez lokalną policję i prokuraturę za szaleńczą jazdę samochodem i stawianie oporu przy zatrzymaniu. W naszym reportażu sprzed roku pokazaliśmy zupełnie inną wersję wydarzeń i… mieliśmy rację.

Dorota Grabowska, „Listy do Świętego Mikołaja”

Ciepłe skarpety, notes, pierniczki czy linijkę. Seniorzy z Domów Pomocy Społecznej na Lubelszczyźnie w swoich listach do świętego Mikołaja proszą o drobne rzeczy. Podopieczni swoją szczerością i skromnością poruszyli setki osób. Tak zaczęła się akcja Listy do św. Mikołaja, która w ciągu kilku dni połączyła setki ludzi.

Justyna Szubert – Kotomska, „Chciałem więcej”

Ma w sobie urok amanta ze starej, przedwojennej fotografii i nostalgiczne spojrzenie. Rola „Dagera" w serialu „Ludzie i Bogowie" była dla niego jak sam mówi darem od losu. Dawid Dziarkowski na co dzień jest aktorem teatralnym. W serialu „Ludzie i Bogowie” wcielił się w rolę egzekutora wyroków Polskiego Państwa Podziemnego. Widzowie pokochali go od pierwszego odcinka. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy