serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Gregorowicz, „W granicach prawa”

Ta pomyłka kosztowała pana Leszka utratę ziemi....

Paweł Gregorowicz, „W granicach prawa”

Ta pomyłka kosztowała pana Leszka utratę ziemi.... ROZWIŃ

Paweł Gregorowicz, „W granicach prawa”

Ta pomyłka kosztowała pana Leszka utratę ziemi. Jak się okazało, pani komornik zlicytowała jego działkę za długi innej osoby o tym samym imieniu i nazwisku. Mężczyzna nie odzyskał swojej ziemi, a pani komornik do tej pory nie poniosła żadnych konsekwencji.


Fabian Zając, „Dręczyciel”

Zapowiadało się na miłą sąsiedzką przyjaźń. Niestety przyjaźń ta szybko zamieniła się w dramat. Państwo Zakrzewscy nie znali znaczenia słowa STALKING, ale niestety poznali i to na własnej skórze. Telefon nie przestawał dzwonić, smsy przychodziły w setkach..


Justyna Burdon, „Lekarze nadziei 2”

Powracamy do historii dr Anety Obcowskiej - lekarki, która kieruje przychodnią zajmującą się leczeniem bezdomnych. W ramach swojej niezwykłej działalności kobieta została nagrodzona tytułem „Społecznik roku”


Dorota Boczek, „Trzymaj się Kazik”

Pełen planów, pasji i energii – Michał Hubala – znany jako Kazik. W wyniku wypadku chłopak doznał poważnych obrażeń – przez co obecnie wymaga stałej opieki i rehabilitacji. Wzruszająca historia o wyjątkowym, młodym mężczyźnie, jego wspaniałych przyjaciołach i wielkiej rodzinnej miłości. ZWIŃ