serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Oczekujemy prawdy”

28 lipca, mężczyzna, ojciec 5-letniej Hani, zginął w tragicznym...

Paweł Kaźmierczak, „Oczekujemy prawdy”

28 lipca, mężczyzna, ojciec 5-letniej Hani, zginął w tragicznym... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Oczekujemy prawdy”

28 lipca, mężczyzna, ojciec 5-letniej Hani, zginął w tragicznym wypadku. Policjanci już po 3 godzinach od zdarzenia przekazali mediom informację, że sprawcą jest Radosław Borowski. Rodzina twierdzi, że nie ma na to dowodów, policja nie wykonała na miejscu żadnych czynności. Twierdzi, że drugi z uczestników wypadku to osoba bliska jednego z funkcjonariuszy.


Fabian Zając, „Przywłaszczony…”

Podpisując nieopatrzenie dokument na zabezpieczenie pożyczki lombardowej hipoteką, zamiast 35 tys. zł rolnik może stracić nawet 500 tys. zł. Prokuratura uznała, że nie doszło tu do żądnego przestępstwa, bo jeśli ktoś sprzedał gospodarstwo za niższą kwotę niż jego wartość, to jest sam sobie winien.


Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „ …sąsiad”

Pan Piotr jest chory psychicznie. Terroryzuje sąsiadów. Ci obawiają się o swoje życie. Urzędnicy uważają, że bez jego zgody nie można podjąć leczenia. Twierdzą również, że wykonanie wyroku eksmisji nie rozwiąże problemu uciążliwego sąsiada.


Andrzej Tomczak, „Polska masa administracyjna”

Pan Andrzej twierdzi, że jest bezsilny w toczącym się już od pół roku sporze o autobus z Urzędem Miasta w Bydgoszczy. Jego zdaniem, działania urzędników podejmowane wobec niego mogą zniszczyć każdą firmę. Urzędnicy uznali, że autobus, który jeździ od 20 lat, okazał się za ciężki i nakazali wymontowanie części siedzeń. Dyrektor wydziału komunikacji bydgoskiego UM zapewnia z kolei, że nikt niczego przedsiębiorcy nie utrudnia. ZWIŃ