serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Zabrali nam wszystko”

Zakup nowego domu miał być inwestycją ich życia,...

Paweł Kaźmierczak, „Zabrali nam wszystko”

Zakup nowego domu miał być inwestycją ich życia,... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Zabrali nam wszystko”

Zakup nowego domu miał być inwestycją ich życia, w którą włożyli wszystkie swoje oszczędności. Teraz nie mają środków do życia, ani dachu nad głową, a ludzie, którzy ich oszukali są bezkarni. I nie są jedynymi oszukanymi. Przedsiębiorcy, którzy wybudowali budynek za ich pieniądze, sprzedali go innej osobie, od której również inkasują sowitą zaliczkę….


Ernest Saj, „Porażające bezprawie…”

Adrianna broni ziemi swojego ojca, na której wykonawca chce położyć kable wysokiego napięcia i postawić słupy energetyczne. Kierownik budowy twierdzi, że ma prawo do inwestycji bez zgody właścicieli. Aby przełamać opór protestujących sięga nawet do siły fizycznej.


Izabela Szukalska, „Robi człowiek swoje”

Finał historii, którą zajmujemy się od 3 lat. Irena Tost, opiekunka 17 psów, w większości podrzutków, nie chciała pozwolić, aby trafiły do schroniska, gdy o ponad 100-letnią, zrujnowaną chałupę, w której mieszkała upomniała się spadkobierczyni. Zażądała eksmisji i taki zapadł wyrok. Pani Irena straciła dach nad głową, a wcześniej pracę w rejestracji przychodni zdrowia. Po emisji pierwszego reportażu w życiu naszej bohaterki zaszły kolosalne. Stanisława z Warszawy kupiła i wyremontowała Irenie dom. Kobieta znalazła też nową pracę przy sprzątaniu hal targowych i dziś ona i psy są bezpieczni. ZWIŃ