serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Ludzie bezpłatni”

„Od miesięcy bezskutecznie próbujemy odzyskać należące się nam...

Paweł Kaźmierczak, „Ludzie bezpłatni”

„Od miesięcy bezskutecznie próbujemy odzyskać należące się nam... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Ludzie bezpłatni”

„Od miesięcy bezskutecznie próbujemy odzyskać należące się nam pensje od człowieka, który zarządza jednym z największych w naszym mieście hosteli. Ten pan kpi z sądowych orzeczeń, które nakazują mu natychmiastową wypłatę naszych wynagrodzeń. Pokrzywdzonych jest już kilkadziesiąt osób i ta liczba wciąż rośnie. Proszę, pomóżcie nam” - mail o tej treści, dotarł do naszej redakcji. Idziemy jego tropem. Czy uda się dotrzeć do właściciela spółki i wymóc spłatę zobowiązań?

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Moje 24 godziny”

Wracamy też do bohatera reportażu, który po naszej interwencji trafił na odwykówkę. Jego deklaracja, że chce się leczyć, a zawdzięcza ten fakt właśnie naszej interwencji, nie okazał się pustosłowiem. Właśnie opuszcza odwykówkę, a podróż do zamkniętego ośrodka, gdzie na wyraźne swoje życzenie chce kontynuować proces leczenia, jest okazją do poznania historii Andrzeja - jego osobistej podróży na samo dno…

Andrzej Mańkowski, „Fatum”

Zalanie domu, pożar, wypadki, choroby, utrata majątku. Tę rodzinę dotyka pasmo nieszczęść. Na prawdę jest tego dużo. Eskalacja nieszczęść doprowadziła do tego, że na poważnie rozważają interwencje egzorcysty.

Dominik Piechowicz, „Nasz przyjaciel Ferdin”

Irańczyk Ferdin, to, znany już w Polsce, kierowca tira któremu popsuł się samochód. Trafił na życzliwych ludzi, którzy zebrali pieniądze na kupno nowego pojazdu i w ten sposób pomogli mu wrócić do rodziny.

Monika Skrzypczak, „Babcia Ewa”

Wracamy do historii 99 - letniej pani Ewy z Bielska. Zrobiło się o niej głośno, gdy staruszka padła ofiarą oszustów, przez których straciła wszystkie swoje oszczędności - 4 tys. zł. Sprawę pomogły nagłośnić dziewczyny z Fundacji „Serce dla Maluszka”. Dzięki internautom udało się zebrać 500 000 zł. Dzięki całej sytuacji pani Ewa zyskała „wnuczki”, dziewczyny z Fundacji, które zatroszczyły się o remont w jej skromnym mieszkaniu, opiekę medyczną, renowację nagrobka jej matki. Zebrana kwota jest obecnie funduszem również dla innych seniorów. Co się teraz dzieje u starszej pani? Jak ładnie inicjatywa się rozrasta? ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy