serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Podwójne zło”

W ubiegłym tygodniu Zakonnicy ze Szkoły de la Salle...

Paweł Kaźmierczak, „Podwójne zło”

W ubiegłym tygodniu Zakonnicy ze Szkoły de la Salle... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Podwójne zło”

W ubiegłym tygodniu Zakonnicy ze Szkoły de la Salle wycofali pozew o naruszenie dóbr osobistych przeciwko TVP. Dziś odnosimy się do niewyemitowanego nigdy reportażu i do faktów jakie się zdarzyły przez ostatni rok.


Paweł Kaźmierczak, „Bezkarny”

Piotr T. śmiertelnie potrącił dwójkę młodych ludzi. Sprawca uciekł z miejsca tragedii, dwa miesiące ukrywał się przed policją. Zatrzymano go przez przypadek. Zdaniem rodziny zmarłych dzieci, prokuratura była „bardzo łaskawa” dla przestępcy… Dopiero po interwencji naszego reportera zostało wszczęte kolejne, odrębne śledztwo.Bożena Klimus, „Tylko u babci”

Historia wspaniałej kobiety, która po mimo swojego wieku postanowiła przygarnąć swoje porzucone przez rodziców wnuki. To dzięki prababci dzieci mają szansę na prawdziwy dom. Sąd długo zastanawiał się czy powierzyć opiekę niespełna 80-letniej kobiecie.Fabian Zając, „Sztama dla Łukasza”

Wrócimy do historii ciężko chorego Łukasza Berezaka, wyjątkowego chłopca – który poruszył serca wielu widzów. Łukasz po mimo zmagań z chorobą został wolontariuszem WOŚP. Chłopca odwiedził Jurek Owsiak. ZWIŃ