serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „O co tu chodzi?”

Sfałszowane mapy geodezyjne, dokumenty, które w tajemniczych...

Paweł Kaźmierczak, „O co tu chodzi?”

Sfałszowane mapy geodezyjne, dokumenty, które w tajemniczych... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „O co tu chodzi?”

Sfałszowane mapy geodezyjne, dokumenty, które w tajemniczych okolicznościach znikają z sądu oraz starostwa, w końcu lokalni urzędnicy, którzy nie reagują na przypadki łamania prawa budowlanego. Z taką sytuacją od wielu miesięcy zmaga się pani Lidia z Wągrowca w Wielkopolsce. T efekt konfliktu właścicielki kamienicy z panią notariusz.


Barbara Jendrzejczyk, „Nadziei jest bardzo mało…”

Historia Anny Garskiej to jedna z najbardziej zagadkowych w ostatnich latach. Doprowadziło to do agresji u jej ojca, który w ten sposób odreagowuje bezsilność i załamanie mamy. Przez trzy lata aktywnych poszukiwań nie udało im się odnaleźć córki. Po kilku latach w sprawie nastąpił przełom. Podejrzanym stał się mąż zaginionej.


Ernest Saj, „Pacjent domowy…”

Zmiażdżona miednica, liczne złamania, krwotok wewnętrzny. Lekarze dawali Piotrowi dwie godziny życia. Chłopak cudem przeżył. Jednak nie został „poskładany”. Lekarze tylko wygoili mu rany i wypisali do domu. Teraz z niepełnosprawnością jest pod opieką mamy. Liczy, że znajdzie się ktoś, kto poskłada mu wcześniej połamane kości.


Monika Gałązka, „Kochaj mnie, po prostu”

Przed 13 miesiącami dwie mamy – Ola i Karina, były załamane, kiedy ich synowie się urodzili. Dzieci miały cechy typowe dla zespołu Downa. Dziś nie mogą oderwać się od swoich pociech. Są spełnionymi matkami. ZWIŃ