serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Gregorowicz, „Tropem fiskusa”

Jola i Mirosław kupili używany samochód. W umowie zapisano,...

Paweł Gregorowicz, „Tropem fiskusa”

Jola i Mirosław kupili używany samochód. W umowie zapisano,... ROZWIŃ

Paweł Gregorowicz, „Tropem fiskusa”

Jola i Mirosław kupili używany samochód. W umowie zapisano, że auto nie jest obciążone żadnymi wadami prawnymi. Niestety, okazało się, że muszą spłacać dług pierwszego właściciela wobec fiskusa, choć są jego czwartym właścicielem. Dlaczego? Organów podatkowych nie interesują wyjaśnienia. Żądają oddania pojazdu.


Sylwia Nieckarz, „Korepetycje z oszustwa”

Jolanta P. poprosiła kilkanaście osób o wzięcie dal niej kredytu. Zobowiązań nie zamierza spłacać. Długi spadły na jej bliskich i uczniów, którym udzielała korepetycji. Wyłudziła ponad 240 tys. zł.


Monika Meleń, „Stanisław i Staś”

Stasio urodził się bez rąk. Tego jak poradzić się z tym problemem uczy się od dorosłego Stanisława, który żyje z taką samą niepełnosprawnością.


Paweł Kaźmierczak, „Nie zabrali dzieci”

Wracamy do sprawy dwójki rodzeństwa z Raciborza. Ich matce na podstawie opinii biegłej sąd odebrał prawa rodzicielskie. Urzędnicy rozpoczęli też ekspresową procedurę adopcyjną maluchów, które od trzech lat przebywają w rodzinie zastępczej. Nasz reportaż stał się jednym z dowodów potwierdzających nieprawidłowości w tej sprawie. Matce przywrócono prawo do dzieci. ZWIŃ