serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Katarzyna Handerek, „Kacperek”

11-letni Kacper trafił do szpitala z objawami niedrożności jelit — zwijał...

Katarzyna Handerek, „Kacperek”

11-letni Kacper trafił do szpitala z objawami niedrożności jelit — zwijał... ROZWIŃ

Katarzyna Handerek, „Kacperek”

11-letni Kacper trafił do szpitala z objawami niedrożności jelit — zwijał się z bólu i wymiotował kałem. W kolejnych szpitalach lekarze uznali, że to zwykła grypa jelitowa lub zatrucie. Chłopiec został odratowany w ostatniej chwili, gdy nie dawano mu żadnych szans. Prokuratura wszczęła śledztwo, jednak żaden z lekarzy nie poniósł żadnych konsekwencji do tej pory. Powołani biegli uznali, że było to niezawinione, przejściowe niepowodzenie diagnostyczne.

Paweł Kaźmierczak, „Baza”

Ryk silników, warkot dziesiątek samochodów ciężarowych i odgłosy przeładunku tysięcy metrów sześciennych drewna, każdego tygodnia, w dzień i w nocy. Wszystko na działce tuż obok domów zrozpaczonych mieszkańców przygranicznej wsi. Lipinki Łużyckie to niewielka miejscowość około 20 kilometrów od granicy z Niemcami. Jej mieszkańcy są przekonani, że baza transportowa działa tu nielegalnie bez wymaganych pozwoleń. Oficjalnie pod tym adresem nie jest prowadzona żadna działalność gospodarcza. Właściciel terenu twierdzi, że nie ma żadnej bazy, ani nawet parkingu dla ciężarówek a gminni urzędnicy bezradnie rozkładają ręce.

M. Siejak, M. Nowak, „Kompania braci”

Każdemu z nich los odebrał wiele, jednak razem są jak monolit. Gdy wychodzą na boisko w biało-czerwonych barwach zapominają o swoim kalectwie. Póki są razem, nawet po przegranej, są zwycięzcami a przegrywają bardzo rzadko. Mowa o reprezentacji Polski w ampfutbolu, która w niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy zdobyła brązowy medal.
Dorota Grabowska, „A ty o co byś zapytał Boga”

Bieda, alkoholizm rodziców, przemoc domowa, a nawet molestowanie seksualne. Dzieci, które tego doświadczyły prawdopodobnie nigdy o tym nie zapomną. Próbuje to zmienić Jarosław Pogonowski, dyrektor Kamyka, placówki opiekuńczo-wychowawczej we Włodawie, który stworzył dla swoich podopiecznych namiastkę domu i rodziny. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy