serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „…ponad prawem”

Policjanci podjęli interwencję wobec kierowcy wyjeżdżającego z ulicy podporządkowanej...

Ernest Saj, „…ponad prawem”

Policjanci podjęli interwencję wobec kierowcy wyjeżdżającego z ulicy podporządkowanej... ROZWIŃ

Ernest Saj, „…ponad prawem”

Policjanci podjęli interwencję wobec kierowcy wyjeżdżającego z ulicy podporządkowanej w centrum Szczecina. Zarzucili mu wymuszenie pierwszeństwa i rozmowę przez telefon. Kiedy nie przyjął mandatu zaczęła się interwencja z użyciem środków przymusu. Wszystko nagrywał syn. Na nagraniu było widać jak uderzają głową w kratę radiowozu, jednak nagranie znika, kiedy telefon zabrała policja. Oskarżają mężczyznę o napaść na policjantów. Na szczęście jeszcze jedna osoba nagrała zdarzenie i film jest, a teraz funkcjonariusze zmieniają wersję zdarzenia…


Alina Suworow, „Takie mamy procedury”

Tragedia matki pięciorga dzieci. Kobietę w przedszkolu zatrzymuje policja i wyprowadza na oczach dzieci w kajdankach. Oskarżono ją o stosowanie przemocy wobec dzieci. Kiedy próbowała wyjaśniać sytuację policjanci wytłumaczyli się, że sąd prewencyjnie musiał odebrać dzieci, by dalej nie były „ofiarami”. Kobieta została oczyszczona z zarzutów, ale przeprosin nie usłyszała. Do dziś walczy o odzyskanie dzieci.


Małgorzata Gwiazda-Ejmerych, „…obrączki już nie czekają”

Jeszcze na początku tego roku z powodu raka Dorota Lisiczko miała zaledwie 30 procent szans na przeżycie. Pokazaliśmy jej sprawę wiosną. Dzięki pomocy widzów poleciała na terapię do Meksyku. Teraz jest szczęśliwa i wyszła za mąż.


Joanna Frydrych, „Przyjaciele >Staruszkowa ZWIŃ