serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Władysław Rybiński, „Klikam panią”

Od wielu tygodni szkoły nie pracują w normalnym...

Władysław Rybiński, „Klikam panią”

Od wielu tygodni szkoły nie pracują w normalnym... ROZWIŃ

Władysław Rybiński, „Klikam panią”

Od wielu tygodni szkoły nie pracują w normalnym trybie, przeszły na zdalne nauczanie online. Okazało się, że w internecie znajdują się różnego rodzaju demony. Czy nauczyciele potrafią dać sobie z nimi radę?

Ernest Saj, „Rejs do piekła” c.d.

W ubiegłym tygodniu poruszyliśmy bulwersującą sprawę kapitana, który pod ładunkiem węgla znalazł kokainę. Po zgłoszeniu sprawy władzom w Meksyku trafił do surowego więzienia. Wniosek o to, aby mógł zmienić zakład karny, miał być rozpatrywany w czwartek. Jaką decyzję podjął sąd? Czy Polak może liczyć na pomoc z kraju?

Ernest Saj, „Krwawa zagadka”

W niewielkiej miejscowości Łaski w województwie zachodniopomorskim w 2002 roku doszło do makabrycznej historii, która od lat budzi ogromne kontrowersje. Pięciu sprawców porwało mężczyznę, którego zabili, a następnie zjedli. Czy tak właśnie było? Czy oskarżenie padło na niewinnych ludzi?

Paweł Kazimierczak, „Wojenka”. Rodzina Tkaczyków żyje w ciągłym strachu. Nieznani sprawcy zniszczyli im samochody i powybijali okna w domu. Do eskalacji zdarzeń doszło w ciągu ostatnich tygodni. Przyczyną ma być sprawa rozwodowa z mężem Eweliny Tkaczyk. Trwa walka o dwójkę dzieci, które są pod opieką matki. Mąż pani Eweliny usłyszał nieprawomocny wyrok pół roku do więzienia za stosowanie wobec niej przemocy. W sprawę zaangażował się szwagier kobiety, który ma jej grozić. Dochodzi do aktów wandalizmu. Co na to wszystko policja?

Monika Meleń, „Martynka”.

7-letnia Martynka to niezwykła artystka. Dziewczynka urodziła się z niepełnosprawnością, ale świetnie sobie radzi i daje wszystkim wielką lekcję. Okazuje się, że ma wiele pasji, wśród nich jest malowanie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy