Paweł Kaźmierczak „Sprzedana przez córkę”

Dziewięćdziesięcioletnia mieszkanka Tczewa z dnia na dzień trafiła na bruk. Jak...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak „Sprzedana przez córkę”

Dziewięćdziesięcioletnia mieszkanka Tczewa z dnia na dzień trafiła na bruk. Jak...

Paweł Kaźmierczak „Sprzedana przez córkę”

Dziewięćdziesięcioletnia mieszkanka Tczewa z dnia na dzień trafiła na bruk. Jak... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak „Sprzedana przez córkę”

Dziewięćdziesięcioletnia mieszkanka Tczewa z dnia na dzień trafiła na bruk. Jak się okazuje została sprzedana razem ze swoim mieszkaniem. Staruszka trafiła do obskurnej kamienicy, z której zaledwie raz na kilka miesięcy może wyjść na dwór. Do sprzedaży jej mieszkania doszło w niejasnych okolicznościach, a jego cena została zaniżona, aż sześciokrotnie. Co na to wszystko organy ścigania?


Władysław Rybiński „Wilk za płotem”

Białowieża słynie z bogactwa miejscowej przyrody. Jej piękno zwabia do niej tysiące turystów. Ostatnio jednak, bliskość natury stała się dla mieszkańców gminy poważnym problemem. W jej centrum i na obrzeżach grasują wilki. Mieszkańcy są wystraszeni, a co gorsza, wilki zagrażają ich pupilom - miejscowym psom.


Bożydar Pająk „Medycy na ulicy”

Jak często, widząc kogoś żyjącego na ulicy zastanawiamy się co się stało, że jest brudny i nie ma dachu nad głową? Jaka tragedia musiała się stać, że wylądował pod mostem? Medycy na ulicy to wolontariusze, którzy pomagają ludziom bezdomnym. Zamiast smrodu i brudu dostrzegają w swoich podopiecznych przede wszystkim człowieka w kryzysie, który potrzebuje pomocy.

Agnieszka Gola „To właśnie my”
Jeszcze nie zdążyli odbyć swojej trasy koncertowej z okazji 55-lecia, a już 3 stycznia tego roku wybiło im 56 lat na scenie. Czerwone Gitary - legendarny polski zespół, których piosenki zna każdy Polak świętują kolejny jubileusz. Przez te kilkadziesiąt lat wiele w zespole się zmieniło. Niezmienne jednak pozostały ich hity i popularność. W reportażu o tym jaki teraz jest zespół Czerwone Gitary. ZWIŃ