serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Królowie życia”

Reportaż o gigantycznych wyłudzeniach VAT-owskich, do jakich dochodziło w ciągu...

Paweł Kaźmierczak, „Królowie życia”

Reportaż o gigantycznych wyłudzeniach VAT-owskich, do jakich dochodziło w ciągu... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Królowie życia”

Reportaż o gigantycznych wyłudzeniach VAT-owskich, do jakich dochodziło w ciągu ostatnich kilku lat. Ich mózgiem był funkcjonariusz ABW, a uczestniczyło w nich jego wielu kolegów, policjanci oraz urzędnicy skarbówek. Zorganizowali mafię z prawdziwego zdarzenia.

Monika Meleń, „Waleczna Ola”

„Ja nie mam tyle siły, co moja córka. To ona uczy mnie walki z chorobą. Robi to z uśmiechem na twarzy i niesłabnącą nadzieją” – to słowa mamy Oli, Małgorzaty Cichoń. Reportaż jest optymistyczną opowieścią o walecznej 14-latce. Życie nie szczędziło jej przykrych doświadczeń, ale ta zakochana w „Opowieściach z Narni”, wesoła nastolatka, ma w sobie tak ogromną się do walki, że zadziwia tym wszystkich.

Magdalena i Jan Klecel, „Inez”

36-letnia Agnieszka mieszka na warszawskiej Pradze od zawsze. Tutaj, w tej specyficznej społeczności każdy zna Inez, bo od lat pomaga, organizuje życie lokalnym mieszkańcom, dba o czystość, organizuje zbiórki odzieży, etc. Robi to, bo sama dobrze wie, co to głód, bieda, jak to jest być samotną matką dwójki dzieci. Życie mocno ją doświadczyło, porzucona przez męża zaczęła wszystko od zera. Wtedy ktoś wyciągnął do niej pomocną dłoń. Dziś Inez z pomagania innym uczyniła swój sposób na życie. Na praskim podwórku organizuje np. lekcje pierwszej pomocy, razem z sąsiadami zbudowała specjalną huśtawkę dla niepełnosprawnego dziecka, by tak jak inni mógł spędzać czas na dworze i nie czuł się innym. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy