Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Izabela Szukalska, „Łowca”

Pan Wojciech w internecie „podszywa” się pod 14-latkę i nawiązuje...

Izabela Szukalska, „Łowca”

Pan Wojciech w internecie „podszywa” się pod 14-latkę i nawiązuje... ROZWIŃ

Izabela Szukalska, „Łowca”

Pan Wojciech w internecie „podszywa” się pod 14-latkę i nawiązuje kontakt z mężczyznami. Na konto w mediach społecznościowych napływają zdjęcia i oferty spotkania o podtekście seksualnym. Dzięki działalności fałszywej 14-latki możliwe było tzw. zatrzymanie obywatelskie pedofili. Okazuje się, że nasze dziecko bardzo łatwo może paść ofiarą przestępców seksualnych.


Paweł Gregorowicz, „Cisza po sąsiedzku”

Codzienny strach, stres i brak odpoczynku. Wszystko przez sąsiadów, klientów pizzerii, którzy kończą jedzenie nie zawsze zgodnie z wyznaczonym czasem zamknięcia lokalu. Nagrania do jakich dotarł nasz reporter świadczą o uciążliwości tego nie tylko „kulinarnego” sąsiedztwa.


Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „Obrączki ślubne czekają”

Ani ona, ani nikt z rodziny i znajomych nie mógł w to uwierzyć. Wiecznie uśmiechnięta i ciągle pomagająca innym. Niestety diagnoza – nowotwór. Nawet w szpitalu wszyscy widzieli ją tryskająca energią. Gdy inni zastanawiali się jak jej pomóc ona postanowiła… wyjść za mąż, na przekór wszystkiemu złemu.


Magda Wieczorkowska-Klecel i Jan Klecel, „Franek, Rolek i ja”

Dziś mówi o tym z lekkim uśmiechem i spokojnie. Kiedyś wydawało mu się, że to koniec świata i chciał umrzeć. Ale jak sam mówi jak: się zabić kiedy się nie widzi. Dziś mężczyzna pomaga innym, a sąd nie widział żadnych przeszkód, by powierzyć mu całkowitą opiekę nad swoim synem. ZWIŃ