serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Krzyk o sprawiedliwość”

Pan Mariusz z zawodu jest stolarzem, chciał kupić blat...

Paweł Kaźmierczak, „Krzyk o sprawiedliwość”

Pan Mariusz z zawodu jest stolarzem, chciał kupić blat... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Krzyk o sprawiedliwość”

Pan Mariusz z zawodu jest stolarzem, chciał kupić blat do własnoręcznie robionej kuchni. Pracownicy sklepu skierowali go do jednego z magazynów. Nagle na mężczyznę runął stos ważących setki kilogramów blatów, które doszczętnie zmiażdżyły jego lewą nogę. Lekarze podjęli decyzję o natychmiastowej amputacji. Teraz całą winę za wypadek próbuje się zrzucić na niego.Anna Frąckowiak–Ostrejko, „Potrzebują mamy”

Jest wiele rodzin, które chętnie zaadoptują dziecko… problem pojawia się, kiedy trzeba przygarnąć rodzeństwo lub starsze dzieci.Andrzej Buchowski, „Milczenie nie zawsze jest złotem”

Kiedy okazało się, że ma nowotwór – wiedział, że musi natychmiast przestać palić. Dziś oddycha i mówi dzięki specjalnej rurce, nie jest łatwo, ale mimo wszystko znajduje energię, aby odwiedzać innych chorych w szpitalu i pokazywać im jak żyć.Aleksandra Rek, „Nigdy nie przestanę”

Pokrzepiająca historia starszego mężczyzny, który całe swoje życie pomagał innym. Jak sam mówi: niczego nie żałuje. No, może jednego… angażując się w pracę za mało uwagi poświęcił rodzinie… ZWIŃ