serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak „200 metrów do życia”


Przez niemal pół roku rodzina, ratownicy...

Paweł Kaźmierczak „200 metrów do życia”


Przez niemal pół roku rodzina, ratownicy... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak „200 metrów do życia”


Przez niemal pół roku rodzina, ratownicy górscy poszukiwali 19-letniego Juliana. Pomimo tego, że wszystko wskazywało na to, iż Julian poszedł w góry, nikt z prowadzących sprawę funkcjonariuszy, z nieznanych przyczyn, nie podjął tego tropu. Rodzina chłopca uważa, że to policja odpowiada za błędy w śledztwie.Joanna Frydrych „W imieniu Lejdi”

 W reportażu różne historie porzuconych zwierząt. Często ludzie traktują je jak przedmioty lub zabawki, które mają służyć przyjemnościom, zaspokajać zachcianki, nie przeszkadzać i nie sprawiać kłopotu. Nudzą się nimi, a następnie oddają lub próbują wymienić na inne.

Anna Morawska „Przewodnik przez życie”


Rodzice Tomka są niewidomi. Dla nastolatka są najważniejsi na świecie. Nieustannie chętny do pomocy, a gdy dzieje się im krzywda zawsze staje w ich obronie. Rodzice zgodnie przyznają, że chłopiec jest ich oczami…Fabian Zając „Łukasz zwycięzca”


Łukasz to wyjątkowy chłopiec, który od lat cierpi na bardzo rzadką i nieuleczalną chorobę. Dzięki swojej dojrzałości i mądrości mógłby być przykładem dla wielu innych chorych osób, które w czasie kryzysu łatwo się załamują. Pomimo tego, że już nigdy nie będzie zdrowy – Łukasz spełnia swoje marzenia i pomaga innym. ZWIŃ