serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Magdalena Majewska, „Sprawa Pomykały”

23 lata temu znany lokalny dziennikarz z Sanoka...

Magdalena Majewska, „Sprawa Pomykały”

23 lata temu znany lokalny dziennikarz z Sanoka... ROZWIŃ

Magdalena Majewska, „Sprawa Pomykały”

23 lata temu znany lokalny dziennikarz z Sanoka - Marek Pomykała wyszedł z domu i nigdy nie wrócił. Do tej pory jego ciała nie odnaleziono. Przed zaginięciem badał sprawę śmiertelnego wypadku sprzed lat z udziałem wysokiego rangą milicjanta. Czy to możliwe, aby odkrycie prawdy przez dziennikarza miało związek z jego zaginięciem?

Agnieszka Gola, „Na pierwszej linii”

Walka z koronawirusem trwa. Trwa także wyścig z czasem, a medycy walczą o nasze zdrowie jak na wojnie. Ratownicy, lekarze, pielęgniarki mówią: mamy dość. Jesteśmy zmęczeni psychicznie i fizycznie. Jesteśmy na skraju wytrzymania, ale nie możemy odejść od łóżek, bo ktoś musi leczyć. Najgorsza w całej tej sytuacji jest bezradność i śmierć w samotności. Spędziliśmy dobę z medykami obserwując z bliska, jak wygląda ich walka z COVID-19.

Justyna Szubert–Kotomska, „Jestem szczęściarą”

Na co dzień jest dziennikarką specjalizującą się w muzyce i kulturze. Po godzinach Alicja Sękowska śpiewa, komponuje, pisze i gra na gitarze. Właśnie ukazał się jej autorski singiel, do nagrania którego zaprosiła Jacka Moore’a, syna nieżyjącego już genialnego gitarzysty i wokalisty – Gary’ego Moore’a. Oboje mówią, że ten utwór to dopiero początek ich współpracy. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy