serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Wątpliwe śledztwo”

Rodzice nie wierzą, że śmierć ich syna była samobójstwem....

Paweł Kaźmierczak, „Wątpliwe śledztwo”

Rodzice nie wierzą, że śmierć ich syna była samobójstwem.... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Wątpliwe śledztwo”

Rodzice nie wierzą, że śmierć ich syna była samobójstwem. Uważają, ze nie mógł rzucić się z wysokiego komina, a wcześniej być tak pijanym by na niego wejść. Ich zdaniem, policja i prokuratura nie bada należycie sprawy. Nasz reporter dociera do informacji, które zdaniem rodziny, wskazują na zabicie ich syna i upozorowanie jego samobójczej śmierci.


Fabian Zając, „Przez jeden podpis”

Chciała sprzedać duże mieszkanie by pozbyć się długów i kupić kawalerkę. Nie wiedziała, że podpisanie umowy przedwstępnej i to w obecności notariusza, oznacza prawnie, że sprzedała już swój lokal. Gdy poszła do drugiego prawnika, by potwierdzić transakcję, dowiedziała się, że nie jest już prawnym właścicielem mieszkania. W dodatku podpisana przez nią umowa w praktyce oznaczała, konieczność spłaty - właśnie przez nią - zadłużonego lokalu.


Kama Veymont, „O dwóch takich co ukradli serce”

Zaadoptowała dwójkę chorych na autyzm chłopców. Nikt nie mógł uwierzyć, że z takim bagażem jak mówili obcy - znajdzie męża i ułoży sobie życie. Dziś jest ich czwórka i wielka miłość w domu. Jak mówią, najgorzej przekonać obcych by traktowali ich, a zwłaszcza ich chorych synów normalnie.


Beata Szuszwedyk, „Złom Show”

Mało kto wierzył, że na wysypisku śmieci metalicznych mogą powstawać... prawdziwe dzieła sztuki. Z rurek, fragmentów metalowych konstrukcji i części samochodowych tworzą niewyobrażalne postacie, rzeźby i konstrukcje. To u nich powstają teledyski i sesje zdjęciowe np. do filmów s-f. ZWIŃ