serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Anna Żakowiecka–Krysiak, „Trzy wezwania”

Historia pogrążonej w żałobie rodziny, która w wyniku nieprawidłowych czynności...

Anna Żakowiecka–Krysiak, „Trzy wezwania”

Historia pogrążonej w żałobie rodziny, która w wyniku nieprawidłowych czynności... ROZWIŃ

Anna Żakowiecka–Krysiak, „Trzy wezwania”

Historia pogrążonej w żałobie rodziny, która w wyniku nieprawidłowych czynności medycznych wykonanych przez trzykrotnie wzywaną karetkę pogotowia, straciła członka rodziny. Teraz walczy o sprawiedliwość i ukaranie winnych jego śmierci.

Jakub Ćwirlej, „Kłopotliwy sąsiad”

Mieszkańcy jednego z bloku w Wejherowie od lat walczą o to, by czuć się bezpiecznie we własnym domu. Wszystko za sprawą sąsiada, z podejrzeniem choroby psychicznej, który niszczy spokój wspólnoty, grożąc mieszkańcom, niszcząc mienie publiczne oraz własne mieszkanie, co nie pozostaje bez wpływu na pozostałych mieszkańców.

Inka Bogucka, „Różyczka”

Państwo Ewa i Tomasz Stachura podczas wizyty kontrolnej, otrzymali smutną wiadomość o poważnych wadach rozwojowych swojego nienarodzonego dziecka, co uniemożliwi przeżycie dziecka po narodzinach. Mimo, iż prawo gwarantowało im taką możliwość, małżeństwo nie zdecydowało się na przerwanie ciąży.

Bożydar Pająk, „Półtora miliona kroków do domu”

Anna i Piotr dwa lata temu ruszyli w podróż życia. Najpierw wyruszyli do Ameryki Południowej, gdzie podróżowali na rowerach. Następnie wyruszyli do Francji, gdzie zgłębiali tajniki hodowli osłów. Wracając do Polski, wzięli ze sobą trzy osły, z którymi wyruszyli w pieszą podróż do domu, by tam założyć własną hodowlę tych wyjątkowych zwierząt. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy