serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Andrzej Mańkowski, „Koronawirus – czas próby”

Od kilku dni świat się zmienił,...

Andrzej Mańkowski, „Koronawirus – czas próby”

Od kilku dni świat się zmienił,... ROZWIŃ

Andrzej Mańkowski, „Koronawirus – czas próby”

Od kilku dni świat się zmienił, Opustoszały ulice. Do Polski dotarła epidemia koronawirusa. Jak sobie radzić z sytuacją zagrożenia i codziennymi utrudnieniami, Jak funkcjonować, pracować, nie ulegać panice, a jednocześnie nie tracić czujności? Czego trzeba przestrzegać, aby uniknąć włoskiego scenariusza, gdzie umierają setki pacjentów?
Joanna Frydrych, „Vadenecum dla seniora”

Koronawirus jest najbardziej groźny dla naszych seniorów. Jak poradzić sobie z tym wirusem mówią gwiazdy „Sanatorium miłości” Iwona Mazurkiewicz i Gerard Małosz.

Iwona Tokarska, „Paląca zagadka”

Od jakiegoś czasu w tym domu cały czas coś się pali. Właściciele już piąty raz wymieniają instalację elektryczną, która jest powodem problemów. Fachowcy nie wiedzą jednak jaka jest przyczyna awarii. Podejrzewają nawet siły nadprzyrodzone.

Justyna Andersz-Rychter, „Za zamkniętymi drzwiami”

Jak ludzie najbliżsi potrafią urządzić piekło najbliższym? Przekonała się o tym pani Daniela. Ma 80 lat i jest matką trójki dzieci. Jedna z córek wprowadziła się na chwilę do jej mieszkania i przez lata nie chce się wyprowadzić, Matkę przeprowadzili do małego pokoiku, sami zajmując większość mieszkania. Tłumaczą, że zamieszkują w zamian za opiekę, choć prześladują starszą panią.

Waldemar Wiśniewski, „Srrebrnik”

W okolicach ul Piotrowskiej w Łodzi jest maleńki warsztat pana Jana, w którym można naprawić różne starocie, bibeloty, biżuterię. Ale klimat temu miejscu nadają opowieści właściciela zwanego w okolicy Srebrnikiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy