serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ewa Pocztar „W obronie rodziny¨

Rafał Fiege ma trafić do więzienia na cztery lata...

Ewa Pocztar „W obronie rodziny¨

Rafał Fiege ma trafić do więzienia na cztery lata... ROZWIŃ

Ewa Pocztar „W obronie rodziny¨

Rafał Fiege ma trafić do więzienia na cztery lata za to, że ugodził nożem napastnika, który wtargnął do jego domu i pobił jego mieszkańców. Sąd uznał, że mężczyzna przekroczył granice obrony koniecznej. Maciej M., który otrzymał 7 ciosów nożem kuchennym, wcześniej był karany za pobicia - dziś cieszy się wolnością. Zgodnie z wyrokiem sądu, Rafał Fiege ma ponadto zapłacić mu ponad 8 tysięcy złotych nawiązki.Anna Żakowiecka - Krysiak „Oszukana”

Bernadeta Szołtyska wychowuje dwójkę dzieci, pracując jako ekspedientka w osiedlowym sklepie. W sierpniu otrzymała sądowy nakaz zapłaty blisko 100 tysięcy złotych. To kwota kredytu, który został zaciągnięty na jej dane osobowe. Z ustaleń prokuratury wynika, że poszkodowanych jest znacznie więcej.Dorota Grabowska „Zlecenie”

Trzech mężczyzn skatowało swoją ofiarę kijem bejsbolowym. Brutalne pobicie Grzegorza K. miał zlecić Tomasz S., lokalny polityk zasiadający w radzie miasta Przemyśla. Sąd pierwszej instancji skazał radnego na 2 lata bezwzględnego więzienia, jednak mężczyzna nadal przebywa na wolności i jak dotąd - nie zrzekł się mandatu.Agnieszka Gola „Na ratunek”

Marcin Skoczylas Borkoś, znany ratownik medyczny z Warszawy, który na co dzień ratował zdrowie i życie innych na stołecznych drogach - dziś sam potrzebuje pomocy. Od lat patrolował na swoim motocyklu ulice Warszawy. Dzięki niemu, medyk nierzadko docierał do rannych szybciej niż zwykłe karetki. Parę tygodni temu sam został ranny w wypadku, gdy kolejny raz jechał swoim moto - ambulansem na pomoc ofiarom kolizji drogowej. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy