serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „Honor syna”

Dopiero na wniosek prokuratury, po interwencji rodziny, policja zabezpiecza...

Ernest Saj, „Honor syna”

Dopiero na wniosek prokuratury, po interwencji rodziny, policja zabezpiecza... ROZWIŃ

Ernest Saj, „Honor syna”

Dopiero na wniosek prokuratury, po interwencji rodziny, policja zabezpiecza zdjęcia z monitoringu, na którym widać śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Okazuje się, że to co na nim widać wygląda zupełnie inaczej niż przedstawiono to w zeznaniach pozostałych uczestników zdarzenia. Rodzina nie może się pogodzić ze stratą Dawida i przypisaniem winy zmarłemu chłopakowi.

Justyna Burdon, „To miał być zwykły zabieg”

Miała przejść prosty zabieg w szpitalu, po którym następnego dnia miała wrócić do domu. Ale coś poszło nie tak. Skończyło się tragicznie. Pani Małgorzata umierała w męczarniach. Mąż zmarłej oskarża lekarzy o błędy lekarskie i nieodpowiednią opiekę. Lekarze nie chcą wziąć odpowiedzialności za to co się stało na oddziale chirurgicznym.

Barbara Jendrzejczyk, „Klucz do własnych drzwi”

Historia niezwykłego człowieka. W młodości przeżył horror. Jego matka została wypchnięta przez okno przez swojego partnera. Przez lata sam był bezdomny. Dziś on sam wykazuje się niezwykłą empatią. – Nie wyobrażam sobie, żeby nie podzielić się z kimś tym czym mamy – mówi. Słynny „grajek z Katowic” pomaga najbardziej potrzebującym i uczy innych jak to robić. Ma też w końcu klucz do własnego domu w górach. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy