serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „Na rzeź…”

Młodzi członkowie stowarzyszenia BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt protestują...

Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „Na rzeź…”

Młodzi członkowie stowarzyszenia BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt protestują... ROZWIŃ

Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „Na rzeź…”

Młodzi członkowie stowarzyszenia BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt protestują przeciwko bestialskiemu traktowaniu zwierząt idących na rzeź w ubojni w Witkowie. Hodowlane zwierzęta też cierpią. Film z szokującymi zdjęciami trafił jako dowód znęcania się nad zwierzętami do prokuratury.


Justyna Burdon, „Chce się nas stąd pozbyć”

Nowi właściciele kamienic za wszelką cenę chcą pozbyć się starych lokatorów. W tym przypadku kamienicznik, nie dość, że podniósł czynsz, to naliczył kary za bezumowny najem, żądając odszkodowań nawet 10 lat wstecz, choć wówczas właścicielem nie był. Od starszych kobiet zażądał sprzedaży kosztowności, by pokryły z tego zobowiązania, sięgające, według niego, nawet kilkuset tysięcy złotych.


Dorota Grabowska, „Pokojowy areszt”

Niektórzy lokatorzy Domu Pomocy Społecznej w Majdanie Wielkim twierdzą, że stosowana jest wobec nich przemoc. I to nie ze strony personelu i opiekunów. Mają być terroryzowani przez 35-letniego współmieszkańca. Choć policja i prokuratura prowadzą postępowanie, to pensjonariusze nada czują strach.


Andrzej Mańkowski, „Tulipanka”

Szukał towarzyszki życia. Uwiodła go skromnością. Okazało się, że jest oszustką. Wykorzystała ich naiwność. Wyszło na to, że chodziło jej tylko o pieniądze. To nie była jej pierwsza ofiara. ZWIŃ