serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Pan Mecenas”

Mecenas Arkadiusz S., prawnik z tytułem doktora doprowadził...

Paweł Kaźmierczak, „Pan Mecenas”

Mecenas Arkadiusz S., prawnik z tytułem doktora doprowadził... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Pan Mecenas”

Mecenas Arkadiusz S., prawnik z tytułem doktora doprowadził osoby, które zwróciły się do niego o pomoc do finansowej ruiny. Małżeństwo rolników zamiast pomocy zostało pogrążone w finansowych zobowiązaniach. Kiedy w sprawę włączyła się prokuratura, mecenas stał się nieuchwytny i unika odpowiedzialności za swoje czyny. Udało się nam do niego dotrzeć. Kiedy pytamy go o sprawę, próbuje udaremnić emisje reportażu o jego dokonaniach....

Aleksandra Grabowiecka, „Pudełeczko”

Jako 16-latek próbował pozbawić się życia. Aktor Michał Czarnecki nie bez powodu jest ambasadorem akcji społecznej nagłaśniającej problem depresji i samobójstw. Nam opowiada o tym tragicznym dniu i radzi, jak walczyć z tą chorobą. Dziś jest spełnionym artystą i pokazuje, że depresję można pokonać.

Władysław Rybiński, „Biznes się kręci”

12-letni Szymon Kołodziej nie tylko jeździ wyczynowo na hulajnodze, ale wie, jak zaprojektować każdą część tego pojazdu i stworzyć marketingowy biznes wokół swojej pasji. Dzięki swojemu ojcu wie, że pieniądze nie biorą się z bankomatu.

Ernest Saj, „Prezent cz. 2”

Wracamy do sprawy małżeństwa Dulińskich, którzy usłyszeli wyrok za przywłaszczenie majątku swojej podopiecznej. Okazało się, że złoto, o którego przejęcie zostali oskarżeni dostał ich syn. Po naszym małżeństwo nadal się ukrywa przed organami ścigania. Co po naszej publikacji się zmieniło?

Joanna Frydrych, „Kalev i Sampo”

Fińska wioska w Karkonoszach. W rolach głównych występują dwa przesympatyczne psy haskie, które w czasach pandemii stały się kurierami na czterech łapach. Starszym osobom dostarczają leki i drobne zakupy. Choć straszą kury, to lokalna społeczność je pokochała. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy