serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „Obywatel (nie) zawsze winny”

Pan Robert zostaje skuty kajdankami przez policję...

Ernest Saj, „Obywatel (nie) zawsze winny”

Pan Robert zostaje skuty kajdankami przez policję... ROZWIŃ

Ernest Saj, „Obywatel (nie) zawsze winny”

Pan Robert zostaje skuty kajdankami przez policję za rzekome wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.. Dzwoni do syna. Ten nagrywa całe zajście, co nie podoba się funkcjonariuszom. Skuwają również chłopaka. Policjanci zarzucają mężczyznom atak na siebie. Okazuje się, że jest jeszcze jeden świadek, który wszystko nagrał. Jego relacja potwierdza, że to policja była agresorem.


Monika Skrzypczak, „Wierzymy, że gdzieś jest…”

Egzotyczna podróż w nieznane. W Indiach zaginął Bruno Muschalik 24-latek z Zabrza. Rodzina prowadzi poszukiwania przez media społecznościowe, a ojciec pojechał go szukać do Indii.


Ernest Saj, „nie jestem chory…”

85-letni pan Zygmunt przekazał dom w darowiźnie swojej córce Bogusławie z zastrzeżeniem dożywotniego użytkowania dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mężczyzna twierdzi, że chce ona to zrobić już teraz, sugerując jego chorobę psychiczną i podejmując próbę ubezwłasnowolnienia. W szpitalu, do którego się zgłosił choroby jednak nie stwierdzono.


Kama Veymont, „Tańczący z bocianami”

Pierwszy był Stefan. Drugi był Kajtek zwany pierwszym. Teraz Kajtek zwany drugim. Kamil od 3 lat zajmuje się bocianami, które zostają w Polsce. ZWIŃ