Bożydar Pająk, „Uciec przed bombami”

Ukraina płonie, a granica z Polską stała jedyną drogą...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Bożydar Pająk, „Uciec przed bombami”

Ukraina płonie, a granica z Polską stała jedyną drogą...

Bożydar Pająk, „Uciec przed bombami”

Ukraina płonie, a granica z Polską stała jedyną drogą... ROZWIŃ

Bożydar Pająk, „Uciec przed bombami”

Ukraina płonie, a granica z Polską stała jedyną drogą ucieczki dla setek tysięcy Ukrainek z dziećmi. Od pierwszych dni rosyjskiej inwazji, tysiące Polaków – wraz z mieszkającymi tu Ukraińcami – ruszyło na pomoc uchodźcom.

Justyna Szubert-Kotomska, „Nie wiedział co robi”

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zabójstwa Ryszarda Jasińskiego w Brzezinach koło Łodzi. Mężczyzna został śmiertelnie dźgnięty nożem, gdy stanął na drodze uciekającemu złodziejowi. Biegli psychiatrzy uznali, że sprawca w chwili zabójstwa był całkowicie niepoczytalny. Partnerka zamordowanego mężczyzny zaskarżyła decyzję śledczych.

Władysław Rybiński, „Operacja Pantera”

O szóstej rano na posesję Mateusza Delinga, kolekcjonera i poszukiwacza militariów z okresu II wojny światowej, wtargnęło kilkudziesięciu uzbrojonych policjantów. Zdaniem prokuratury, miłośnik wojennych pamiątek dopuścił się zniszczenia zabytkowych szczątków, które sam – na własny koszt – wydobył z ziemi, gdzie rdzewiały przez ostatnie 75 lat.

Dorota Grabowska, „Oszukani w sieci”

Działa od około 6 lat, jego klienci są przekonani, że zostali oszukani, a on sam czuje się bezkarny. Sprzedawca z okolic Leszna pod Poznaniem prowadzi sklep internetowy ze sprzętem do sprzątania, w którym oferuje m.in. odkurzacze i oczyszczacze. ZWIŃ