serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alina Suworow, „Wyrok”

Walka matki o uprowadzoną córkę. Ojciec porwał dziecko i wywiózł...

Alina Suworow, „Wyrok”

Walka matki o uprowadzoną córkę. Ojciec porwał dziecko i wywiózł... ROZWIŃ

Alina Suworow, „Wyrok”

Walka matki o uprowadzoną córkę. Ojciec porwał dziecko i wywiózł do swoich rodziców do Olsztyna. Kobieta stara się o spotkanie z córką, ale jej partner jej to uniemożliwia. Przez pięć lat tej sprawy pojawiają się sądowe wyroki, z których wiele budzi duże kontrowersje. Sąd przyznał opiekę ojcu, choć pojawiały się informacje o zażywaniu przez niego narkotyków czy brak weryfikacji z czego się utrzymuje. Ustaliliśmy, że jest byłym kierowcą komendanta wojewódzkiego policji.

Monika Skrzypczak, „Powrót prezesa”

Jeden z chłopców utopił się, a drugi trafił z basenu do szpitala podczas zajęć zorganizowanych w ramach zimowiska. Na basenie byli bez opieki ratownika. Do dziś kierownictwo ośrodka nie poniosło odpowiedzialności za nieprawidłowości, których się dopuścili. Rodzice walczą o ukaranie winnych. Wydaje się, że kierownictwo basenu nie wyciągnęło z tragedii żadnych wniosków, a winę zrzuciło na jedną z pracownic, którą dyscyplinarnie zwolniono.

Monika Meleń, „Nie dam się złamać”
Ania jest niezwykłą dziewczyną. Jej życie nie było łatwe. Mama umarła na raka, a ją i dwójkę starszego rodzeństwa samotnie wychowywał ojciec. Do tego uległa wypadkowi i straciła pełną sprawność. Musiała usiąść na wózku. Rehabilitacją stało się karate. Jest multimedalistką. Dziś prowadzi bloga i jest wsparciem dla wielu innych osób.

Andrzej Tomczak, „Lina w sądzie”

Wracamy też do sprawy mieszkańców Rachowisk, którym pod oknami władze gminy zorganizowały lino ślizg. Przez hałas wydawany przez urządzenie wartość ich nieruchomości spadła, a oni sami są na skraju wytrzymałości zdrowotnej. Czy udało im się wywalczyć kompromis dotyczący flagowej inwestycji burmistrza Sośnicowic? ZWIŃ