serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „Trener…”

To bardzo dziwna para, która ma opiekować się stadem koni....

Ernest Saj, „Trener…”

To bardzo dziwna para, która ma opiekować się stadem koni.... ROZWIŃ

Ernest Saj, „Trener…”

To bardzo dziwna para, która ma opiekować się stadem koni. Kobieta z wyrokiem za znęcanie się nad zwierzętami, jej partner, którzy rzeczywiście się nad nimi znęca, wymuszając na koniach posłuszeństwo. Jak to możliwe, że prowadzą klub jeździecki.

Gabriela Mruszczak, „Lekarze Nadziei”
To nietypowa przychodnia. Pomoc znajdują tu ludzie ubodzy i bezdomni. Lekarze w ramach wolontariatu pełnią tu swoją misję. Po prostu zakasują rękawy i biorą się do roboty. Przychodnia dla Ludzi Bezdomnych Stowarzyszenia „Lekarze nadziei” pomaga krakowskim ubogim od 1989 r.

Dominik Piechowicz, „Wojownik”

To historia Pawła. Zawsze chciał być wikingiem. I to mu się udało. Pracował przez lata jako rekonstruktor i propagator kultury wikińskiej. Dziś walczy z przeciwnościami losu po wypadku i amputacji kończyn. I nie poddaje się.

Agnieszka Gola, „Świat według Zosi”

Jak trudno połączyć wyczynowy sport z macierzyństwem? Zosia Klepacka, mistrzyni świata w windsurfingu wie o tym najlepiej. Dla niej nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Po brązowym medalu w Londynie walczy, by zdobyć złoto w Tokio,

„Mecz niepodległości”

Grupa rodziców młodych piłkarzy wpadła na genialny pomysł obchodów 100-lecia niepodległości. Postanowili zorganizować turniej i porozmawiać o wolności i jej odzyskiwaniu na stadionie warszawskiej Polonii. ZWIŃ