serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Małe piekło”

Mała wioska w okolicach w okolicach Tanowa w Małopolsce....

Paweł Kaźmierczak, „Małe piekło”

Mała wioska w okolicach w okolicach Tanowa w Małopolsce.... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Małe piekło”

Mała wioska w okolicach w okolicach Tanowa w Małopolsce. Jej mieszkańcy mówią, że sąsiad urządził im prawdziwe piekło. Ludzie mówią, że mają już dość. Padają oskarżenia o pobicie i żądania pieniędzy. Tymczasem instytucje państwa, do których się zwracali nie robią nic.

Barbara Jendrzejczyk, „Świat się jeszcze nie skończył”

Zbliżała się druga rocznica związku Oli i Mateusza. Postanowili świętować ze znajomymi na wyjeździe. Jedną z atrakcji miała być jazda na gokartach. Niestety doszło do tragicznego wypadku. Teraz trwa walka o przywrócenie do zdrowia Oli.

Alicja Grzechowiak, „Dom powrotu”

W każdej rodzinie może zdarzyć się kryzys. Rozwód, uzależnienie, przemoc, śmierć najbliższych. Największymi ofiarami ą jednak dzieci. Być może na jakiś czas powinny znaleźć się w innym miejscu na czas rozwiązania kryzysu, by móc wrócić na łono własnej rodziny. Wparcia w takich przypadkach udzielają wychowawcy ze Stowarzyszenia „Droga” prowadzący „Dom powrotu” będący alternatywą dla dużych domów dziecka.

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Kobieta z telewizora…”

Wracamy do sprawy Sylwii, którą pokazywaliśmy ok. rok temu w reportażu „Tańczyć w deszczu”. Po emisji jeden z widzów uznał, że musi poznać tę dziewczynę, mimo jej fizycznych niedoskonałości. Dostrzegł jej bogate wnętrze i tak zaczęła się wielka miłość. ZWIŃ