serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Ustawka?”

Pan Grzegorz Olejniczak, mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego odbiera telefon od swojego...

Paweł Kaźmierczak, „Ustawka?”

Pan Grzegorz Olejniczak, mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego odbiera telefon od swojego... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Ustawka?”

Pan Grzegorz Olejniczak, mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego odbiera telefon od swojego brata, który mieszka w odległej o ponad sto dwadzieścia kilometrów Daszynie w województwie łódzkim. Mężczyzna informuje go, że do ich rodzinnego domu przyjechała właśnie policja, a pan Grzegorz pół godziny wcześniej spowodował w pobliskiej Łęczycy kolizję i uciekł.Krzysztof Glondys, „Fetor”

Mieszkańcy Bobrka, dzielnicy Bytomia, duszą się od smrodu i trujących oparów, które pochodzą z okolicznych wysypisk śmieci. Narzekają na ciągłe bóle brzucha, zawroty głowy, szczypanie oczu, na robactwo. Dzieci w szkole mdleją i wymiotują.Maciej Piotrowski, „Wytwór wyobraźni?”

Pani Basia jest osobą niepełnosprawną. Kobieta pracuje we Wrocławiu i sama opiekuje się 11-letnim synem. Mieszka w małym komunalnym mieszkaniu w jednej z wrocławskich kamienic. 2 lata temu rozstała się z mężem. Od kiedy jest sama pojawiły się problemy z sąsiadem.Justyna Andersz-Rychter, „Jak Radek, kury wysyłał”

Pomagać można wszędzie i wszystkim. Nie tylko sąsiadom i ludziom obok nas, ale nawet tam daleko na Madagaskarze. Historia księdza z Poznania, który wymyślił niezwykły sposób wsparcia dla tamtejszych potrzebujących mieszkańców i co mają z tym wspólnego kury? ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy