serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Miała do nas wrócić”

Czy zaniedbania popełnione przez personel medyczny Szpitala...

Paweł Kaźmierczak, „Miała do nas wrócić”

Czy zaniedbania popełnione przez personel medyczny Szpitala... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Miała do nas wrócić”

Czy zaniedbania popełnione przez personel medyczny Szpitala Wojewódzkiego w Płocku mogły być przyczyną śmierci 58-letniej pani Krystyny? Tak twierdzi rodzina zmarłej. Kobieta w bardzo dobrym stanie trafiła na oddział w celu przeprowadzenia badania tomografem. Do domu już nie wróciła. Sprawą zajęła się prokuratura i Rzecznik Praw Pacjenta.

Jakub Ćwirlej, „To jest biznes”

Emerytowany weterynarz jest właścicielem kilku schronisk na terenie Wielkopolski. Według obrońców praw zwierząt, są one tam przetrzymywane w bardzo złych warunkach i pozbawione leczenia, aby właściciel mógł na nich wyłącznie zarabiać, otrzymując subwencje z gmin, płacących za utrzymanie psów. 19 lutego doszło do odebrania 18 schorowanych zwierząt. Pseudoschroniska jednak dalej działają.

Bożydar Pająk, „Na chwilę zapomnieć”

Makijaż, fryzura, maseczka, czyli mały zestaw wzmacniający dobre samopoczucie szczególnych pań, których codzienność to oddział szpitalny i czuwanie przy szpitalnym łóżku dziecka. Takie wsparcie dają matkom wolontariuszki.

Tomasz Nowak, „Po tamtej stronie marzeń”

Ładny gest licealistów z Łodzi. Pudła wypełnione podarkami trafiły do ich młodszych kolegów – Polaków mieszkających na Ukrainie. Kamera towarzyszy darczyńcom podczas wizyty u rodaków za naszą wschodnią granicą. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy