Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Katarzyna Handerek, „Mieszkanie na fałszywą tożsamość”

Historia Antoniego Bojanowskiego, który wynajął swoje mieszkanie....

Katarzyna Handerek, „Mieszkanie na fałszywą tożsamość”

Historia Antoniego Bojanowskiego, który wynajął swoje mieszkanie.... ROZWIŃ

Katarzyna Handerek, „Mieszkanie na fałszywą tożsamość”

Historia Antoniego Bojanowskiego, który wynajął swoje mieszkanie. Najemca posiadając jego dane podrobił dowód osobisty i na jego podstawie sprzedał mieszkanie za okazyjną cenę podszywając się pod Pana Antoniego. Od dwóch lat właściciel nie może odzyskać swojej własności i do tej pory walczy o nią w sądzie.

Alina Suworow, „Prawo sędziego”

Sędzia, który sądownie dochodzi prywatnych roszczeń od dewelopera. I pracownicy, którzy miesiącami nie otrzymywali wypłat z powodu problemów finansowych firmy. Czyje roszczenia zostaną zaspokojone w pierwszej kolejności? Jeszcze do niedawna nie byłoby wątpliwości, ale zielonogórski sąd zmienił interpretację prawa na wniosek sędziego, byłego prezesa tego sądu, który ma w tym osobisty interes.

Agnieszka Gola, „Na ratunek”

Połowa ferii już za nami i mimo, że stoki są zamknięte, to ratownicy ochotnicy beskidzkiej grupy GOPR mają ręce pełne roboty. Nie ma dnia, aby w górach nie doszło do wypadku. Ruch jest wzmożony, turyści zamiast nart wybrali piesze wycieczki albo zjazdy na sankach między drzewami po szlakach. W reportażu o tym jak wygląda praca ratowników GOPR w czasie pandemii.

Dorota Kaczor, „Nowe życie Moniki”

Reportaż o 16-letniej Monice. Dziewczynka jako niemowlę była katowana, przez swoich biologicznych rodziców. Do tego stopnia, że dziś musi jeździć na wózku inwalidzkim. Ostatnie 9 lat mieszkała w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, a kolejnym przystankiem miał być dom opieki społecznej, ale zdarzył się cud. Po emisji reportażu na antenie Telewizji Polskiej, znalazła się rodzina adopcyjna dla Moniki. 16-latka po raz pierwszy ma swój własny dom i rodzinę, która ją kocha. ZWIŃ