serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Justyna Burdon, „Przypadek?”

W ostatnich miesiącach w szpitalu w Opatowie zmarło ośmiu pacjentów....

Justyna Burdon, „Przypadek?”

W ostatnich miesiącach w szpitalu w Opatowie zmarło ośmiu pacjentów.... ROZWIŃ

Justyna Burdon, „Przypadek?”

W ostatnich miesiącach w szpitalu w Opatowie zmarło ośmiu pacjentów. Rodzina jednej z kobiet znalazła ją rano w kałuży krwi. Ich zdaniem, świadczy to o tym, że chorą się nikt nie zajmował. Część mieszkańców uważa, że śmierć aż tylu osób wskazuje, iż nie był to przypadek. Sprawą zajęła się prokuratura.


Aleksandra Rek, „Na marginesie życia”

Korzystanie z pomocy społecznej w niektórych rodzinach staje się dziedziczne, Bardzo wiele osób, które są pod opieką Ośrodków Pomocy Społecznej jest roszczeniowych, agresywnych, zdarzają się przypadki pobić pracowników.


Anna Błądek, „Cyberburmistrz”

Dwaj wysocy urzędnicy ratusza w Kaliszu Pomorskim postanowili uratować miasto przed cyberatakim. Aby tego dokonać wybrali się do Izraela, bo tam – ich zdaniem – jest najlepsze oprogramowanie antyhakerskie. Tyle, że nie poprosili o zgodę Radę Miasta, która twierdzi, że na koszt mieszkańców urządzili sobie wycieczkę.


Inka Bogucka, „Duch w muzeum”

W Muzeum Etnograficznym w Tarnowie straszy. Pracownicy mają styczność z duchami. Czasami trzaskają drzwiami, czasami straszą, zdarzyło się, że przesuwały i rzucały książkami. ZWIŃ