serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Paweł Kaźmierczak, „Rykoszet”

Przez prawie sześć lat na terenie szkoły w Stalowej Woli...

Paweł Kaźmierczak, „Rykoszet”

Przez prawie sześć lat na terenie szkoły w Stalowej Woli...

ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Rykoszet”

Przez prawie sześć lat na terenie szkoły w Stalowej Woli funkcjonowała nielegalna strzelnica. Kilkoro uczniów zostało poranionych przez rykoszety. Wśród nich jest Rafał, który w nieszczęśliwym wypadku stracił wzrok. Urzędnicy nadzorujący szkołę oraz dyrekcja placówki twierdzą, że nic o nielegalnej strzelnicy nie wiedzieli. Czy ktoś poniesie za to odpowiedzialność?


Alina Suworow, „Zacząć normalnie żyć”

Krystian, Marta i Rafał są ofiarami wypadków drogowych. Nie znają się, ale mają wspólny cel. Przed sądem walczą o godziwe odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych. Walka o te pieniądze to często droga przez mękę i ciągłe przypominanie sobie o tragedii, o której chciałoby się wreszcie zapomnieć.


Monika Meleń, „A jeśli jutra nie będzie”

Jak żyć ze świadomością śmierci dziecka, kiedy dzień może być ostatnim? Jak sobie z tym poradzić? 8-miesięczna Kasia i 2-letni Dawidek są rodzeństwem i cierpią na nieuleczalną, śmiertelną chorobę – zespół Leigha. Choroba stopniowo odbiera im sprawność. Rodzice chorych dzieciaków wspierają się w tej trudnej sytuacji i to pozwala im uporać się z ich problemem. ZWIŃ

Załaduj następne