serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Pan mecenas”

Zbigniew K. - były sędzia z Legnicy, a teraz...

Paweł Kaźmierczak, „Pan mecenas”

Zbigniew K. - były sędzia z Legnicy, a teraz... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Pan mecenas”

Zbigniew K. - były sędzia z Legnicy, a teraz adwokat – według ustaleń prokuratury – oszukał na kwotę ponad 2 mln złotych 160 klientów swojej kancelarii. Zbigniew K. , któremu zawieszono prawo do wykonywania zawodu adwokata, wciąż prowadzi swoją kancelarię, a jego proces karny od 1, 5 roku stoi w miejscu.

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Upokorzony...”

Panu Dariuszowi, który pracował w Londynie posypało się życie w momencie, gdy skradziono mu dane osobowe. Tajemnicą wciąż pozostaje w jakich okolicznościach doszło do przestępstwa. Mimo, że pan Dariusz dopełnił wszelkich formalności i zgłosił kradzież, wciąż ponosi konsekwencje. Problemy zaczynają się już na lotnisku, gdzie zatrzymywany jest pod zarzutem oszustw internetowych.

Katarzyna Pawlina, „Patrol”

Patrole obywatelskie i wspólne czuwanie nad bezpieczeństwem to pomysł, który wprowadzili w życie mieszkańcy jednego z łódzkich osiedli, po tym jak osiedle dotknęła plaga włamań. Dzięki inicjatywie mieszkańców udało się ująć na gorącym uczynku dwóch włamywaczy.

Monika Skrzypczak, „I ślubuję Ci...”

Naszym narratorem jest barwny kierownik katowickiego Urzędu Stanu Cywilnego pan Mirosław. Prowadzi opowieść między trzema parami - pozostającą w stanie narzeczeństwa Jackiem Nochem - standuperem wraz z jego narzeczoną, małżeństwem pary aktorskiej z Tychów z niewielkim stażem i parą z największym stażem – rodzicami kierownika USC. Ze swoistą swadą dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat relacji męsko - damskich, jak się budują, co jest najlepszym budulcem związków, i co sprawa, że potrafią przetrwać. Ciepła opowieść z walentynkami w tle. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy