serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Andrzej Tomczak, „Bank”

Znajomy z pracy ukradł im dowody osobiste, po czym poszedł do...

Andrzej Tomczak, „Bank”

Znajomy z pracy ukradł im dowody osobiste, po czym poszedł do... ROZWIŃ

Andrzej Tomczak, „Bank”

Znajomy z pracy ukradł im dowody osobiste, po czym poszedł do banków, gdzie trzymali swoje oszczędności. Udało mu się oczyścić konta. Jeden z banków oddał poszkodowanemu utraconą kwotę, drugi niestety – pomimo wyroku sadu – nie spieszy się ze zwróceniem skradzionej kwoty.


Justyna Burdon, „Hiob”

W pożarze domu zginęła jego żona, trzy córki i syn. Dziś wspólnie ze starszym synem, który ocalał, próbują otrząsnąć się z tragedii i żyć dalej. W obliczu tego, co go dotknęło jest także wsparciem dla innych, którzy z różnych powodów stracili swoich bliskich.Paweł Gregorowicz, „Bez BIK bez pożyczki”

Kolejny przykład osób, które zostały oszukane przez tak zwane parabanki. By przystąpić do ubiegania się o pożyczkę – klienci muszą wpłacić pewną kwotę, niestety później okazuje się, że pożyczki nie dostają, a zaliczka przepada…Dorota Boczek, „Kazik dał radę”

Powrócimy do historii Kazika czyli Michała Hubali – pełen pasji, planów i energii – dziś najważniejsza jest dla niego rehabilitacja i wsparcie innych w jego powrocie do normalności. ZWIŃ