serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

„Dlaczego on?”, Paweł Kaźmierczak

Historia Krzysztofa, mieszkańca maleńkiej wioski w woj. świętokrzyskim....

„Dlaczego on?”, Paweł Kaźmierczak

Historia Krzysztofa, mieszkańca maleńkiej wioski w woj. świętokrzyskim.... ROZWIŃ

„Dlaczego on?”, Paweł Kaźmierczak

Historia Krzysztofa, mieszkańca maleńkiej wioski w woj. świętokrzyskim. Chłopak zostaje oskarżony o rozbój. Świadkowie twierdzą zupełnie co innego. Według nich Krzysiek jest niewinny. Na korzyść chłopaka przemawiają też dowody rzeczowe. W śledztwie doszło też do wielu uchybień. Czy ofiara rozboju i świadek obciążający zeznaniami Krzysztofa Kalisza, mogli kłamać?

„Dramat na Górczewskiej”, Agnieszka Gola

To jeden z największych pożarów garażu w bloku mieszkalnym w historii Warszawy. 16-ty października, tę datę lokatorzy bloku przy ulicy Górczewskiej zapamiętają na zawsze. W nocy z nieznanych dotąd przyczyn w garażu podziemnym wybuchł pożar. Spłonęło ponad 50 samochodów, a 150 osób zostało ewakuowanych ze swoich mieszkań., 48 rodzin do dziś nie ma dachu nad głową.

„Chcę tu zostać”. Justyna Szubert-Kotomska

Sebastian ma 13 lat, a los już go ciężko doświadczył. Matka porzuciła go, gdy miał zaledwie 3 lata. Zajął się nim ojciec, ale zmarł 4 miesiące temu. Chłopiec został z kochającą go ciocią, ale urzędnicy - z uwagi na dramatyczne warunki mieszkaniowe - chcą oddać Sebastiana do domu dziecka.

„Mały cud”, Ilona Ptak

Kacper Pytel z Katowic ma niecały roczek, jego siostra Oliwia 10 lat. Gdy młodzi rodzice dowiedzieli się, że ich córka urodziła się z zespołem TAR, który powoduje kalectwo w rękach, od razu podjęli walkę o jej zdrowie. Mówi się, że ta wada genetyczna dotyka jedno na pół miliona dzieci, gdy Grzegorz i Agnieszka Pytel zdecydowali się na drugie dziecko, nie spodziewali się, że los może być aż tak okrutny, bo scenariusz się powtórzył. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy