serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Gregorowicz, „Interesy z 'przyjacielem'”

Józef B. zaciągał długi. Każda z osób, która...

Paweł Gregorowicz, „Interesy z 'przyjacielem'”

Józef B. zaciągał długi. Każda z osób, która... ROZWIŃ

Paweł Gregorowicz, „Interesy z 'przyjacielem'”

Józef B. zaciągał długi. Każda z osób, która dała mu pieniądze wierzyła w jego uczciwość. Jednio chcieli, by w zamian sprowadził dla nich samochód z Niemiec, inni pożyczali by pomóc zadłużonemu przyjacielowi. Jedną z nich był pan Józef ze Świdnika, który pożyczył mężczyźnie ponad 400 tys. zł. Okazało się, że pożyczkobiorca nie ma majątku, wszystko przepisał na żonę i komornik nie może mu nic zabrać.


Andrzej Tomczak, „Znak”

Jesteś kierowcą? To możesz zostać zaskoczony. Przy drogach pojawiły się tablice, o których znaczeniu nikt nie ma pojęcia. Oprócz funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego, dla których jest on czytelny. A nieznajomość tego znaku może kosztować nawet 10 tys. zł.


Bożena Klimus, „Nasza drużyna A”

Agnieszka Czerkies była w szoku, kiedy zamiast jednego zaplanowanego dziecka została mamą trojaczków. Szczęście było olbrzymie, ale również strach, bo maluchy musiały na początku trafić do inkubatorów i liczyła się dla nich każda godzina.


Aleksandra Grabowiecka, „Aukcja Bożeny Wahl”

Przed tygodniem pokazaliśmy trudną sytuację, w jakiej znalazła się malarka Bożena Wahl. Artystka, która opiekuje się blisko 90 pasami, nie ma środków na ich utrzymanie. Postanowiliśmy wraz z nią zorganizować aukcję jej prac. Ta okazała się wielkim sukcesem, który przerósł oczekiwania autorki. ZWIŃ