serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Bożydar Pająk, „Ragaty nadziei”

Reportaż przybliża widzom ideę onkosailingu, czyli żeglarstwa ludzi z problemami...

Bożydar Pająk, „Ragaty nadziei”

Reportaż przybliża widzom ideę onkosailingu, czyli żeglarstwa ludzi z problemami... ROZWIŃ

Bożydar Pająk, „Ragaty nadziei”

Reportaż przybliża widzom ideę onkosailingu, czyli żeglarstwa ludzi z problemami onkologicznymi, jako pasji o znaczeniu terapeutycznym. Bohaterowie pokazują, że warto zadbać o kondycję psychiczną, co także wzmacnia efekty leczenia. Misyjna historia o pokonywaniu własnego strachu. Gościem po emisji była Halina Nadolska, jedna z bohaterek reportażu, propagatorka idei. Opowiadała o możliwościach przyłączenia się do onko-marynarzy.

Paweł Kaźmierczak, „Zatrzymany”

Czterdziestoletni, zdrowy mężczyzna, mieszkaniec Włocławka – Marcin Reznerowicz, zostaje zatrzymany przez policję (kilka miesięcy wcześniej miejscowy sąd wydał za nim list gończy). Następnego dnia, w trakcie konwoju do zakładu karnego, nagle umiera. Kilkanaście godzin później, tuż przed sekcją zwłok, jego bliscy wchodzą do przyszpitalnego prosektorium i wykonują szokujące zdjęcia widać na nich, że mężczyzna ma zmasakrowaną twarz i wiele innych, ciężkich obrażeń.

Agnieszka Gola, „Życie po życiu”

Bohaterem reportażu jest Karol Bielecki, utytułowany polski piłkarz ręczny, który wraz ze swą drużyną osiągnął wiele w sportowym świecie. Ma za sobą jednak bardzo dramatyczne wydarzenia. W czerwcu 2010 roku podczas meczu z Chorwacją Karol doznał poważnego urazu oka. Mimo starań lekarzy oka nie udało się uratować. To go jednak nie złamało i do końca kariery sportowej pozostał prawdziwym wojownikiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy