Alina Suworow i Maciej Piotrowski, „Wyrok”

Właściciel prężnie działającej firmy budowlanej z Zielonej Góry został...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alina Suworow i Maciej Piotrowski, „Wyrok”

Właściciel prężnie działającej firmy budowlanej z Zielonej Góry został...

Alina Suworow i Maciej Piotrowski, „Wyrok”

Właściciel prężnie działającej firmy budowlanej z Zielonej Góry został... ROZWIŃ

Alina Suworow i Maciej Piotrowski, „Wyrok”

Właściciel prężnie działającej firmy budowlanej z Zielonej Góry został doprowadzony do upadłości przez nieuczciwych inwestorów. Kiedy wystawił im rachunek za dodatkowe prace nad Szklanym Domem, który znakomicie wpisał się w klimat zielonogórskiej starówki, odmówili mu zapłaty. Od kilku lat walczy też w sądach z urzędem skarbowym za naliczone mu za nieotrzymane kwoty podatki.
Paweł Gregorowicz, „Nie pastwisko, cmentarzysko”

Bite i głodzone zwierzęta, to w tym gospodarstwie była norma. Dochodziło do takich sytuacji, że zwierzęta żywiły się sobą nawzajem. Normą w tym gospodarstwie były szczątki i szkielety padłych kóz i świń. Właściciel i urzędnicy uznawali jednak, że wszystko jest w porządku. Dopiero interwencja obrońców zwierząt z Fundacji „TARA” doprowadziła do tego, że mężczyźnie odebrano inwentarz.
Andrzej Tomczak, „Dług, czyli jak dorośli urządzili Julkę”

5-letnia Julka, zdaniem Banu jest mu winna 120 tys. zł. Jak to możliwe? Otóż okazało się, że sąd uznał nabycie przez nią spadku po zmarłym dziadku, który bez wiedzy jej opiekunów wziął kredyt z drugą małżonką na remont domu. Sąd nie poinformował mamy dziewczynki o nabyciu spadku i wtedy zaczęły się kłopoty 5-latki.
Radosław Domański, „W nowym domu”

Remontują za darmo domu rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Dzięki działaniom Fundacji Renowo samotna matka z czwórką małych córek, której mąż zginął rażony piorunem, zamieszkali w nowym domu. Sami nie byli by w stanie przeprowadzić remontu. Z pomocą przyszli im obcy ludzie. ZWIŃ