serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Tata”

Koszmar matki i córki trwał latami. Kobieta była bita i...

Paweł Kaźmierczak, „Tata”

Koszmar matki i córki trwał latami. Kobieta była bita i... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Tata”

Koszmar matki i córki trwał latami. Kobieta była bita i maltretowana psychicznie i – jak twierdzi dziś – jej oprawca był bezkarny, a ona nie mogła otrzymać pomocy… W wyniku tych wydarzeń omal nie doszło do tragedii. Jej kilkuletnia córka próbowała targnąć się na swoje życie.


Edyta Mikołajczyk, Ewa Sobko, „Drugie życie Adriana”

W wyniku wypadku Adrian w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niedługo potem kontakt z nim urwał się całkowicie. Nikt nie dawał mu szans na wyjście ze stanu wegetatywnego… Tymczasem diagnoza – śpiączka – nie do końca była prawdziwa, gdyż teraz jego stan się poprawia.
Izabela Szukalska, „Człowiek z garażu”

Jeszcze niedawno miał dom, rodzinę. Dziś mieszka w garażu, a jego kontakt ze światem to mały otwór w garażowych drzwiach. Jego los zainteresował przypadkowego mężczyznę.. . Jak mówią pracownicy opieki społecznej – oni nie mogą zrobić nic.


Faustyna Szebesta-Kowalska, „Mój mały bohater”

Wracamy do historii Maćka, który dzielnie opiekuje się swoimi chorymi rodzicami. Emisja reportażu wywołała spore poruszenie wśród naszych widzów i dzięki ich pomocy rodzina wreszcie mogła wyjechać na wymarzony turnus rehabilitacyjny. ZWIŃ