serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Agnieszka Gola, „Skok za kulisy skoków”

Kulisy soków narciarskich przez pryzmat dwóch bohaterów:...

Agnieszka Gola, „Skok za kulisy skoków”

Kulisy soków narciarskich przez pryzmat dwóch bohaterów:... ROZWIŃ

Agnieszka Gola, „Skok za kulisy skoków”

Kulisy soków narciarskich przez pryzmat dwóch bohaterów: Piotra Żyły i Maćka Kota. Zaglądamy do ich domów. Poprzez wywiady z najbliższymi dowiadujemy się jak wygląda z ich perspektywy taki sezon, ile tak naprawdę trwa, jak długo nie ma ich najbliższych w domach. Co przeżywają podczas ich skoków, w jaki sposób kibicują, jak znoszą ich porażki i cieszą się z sukcesów? Dzięki nim poznajemy skoczków, ich początek kariery, jej przebieg, aż do teraz, z zupełnie innej perspektywy.

Paweł Kaźmierczak, „Wybuch”

Młoda mieszkanka Legnicy, pracownica firmy cateringowej, z narażeniem własnego życia, ratuje z pożaru trójkę swoich współpracowników. Wkrótce wychodzi na jaw, że właścicielka firmy, w której byli zatrudnieni, nielegalnie, bez żadnych pozwoleń, użytkowała butle gazowe, z których jedna się zapaliła. Poszkodowani mówią, że kilkadziesiąt godzin po zdarzeniu, byli nakłaniani przez swoją szefową do składania fałszywych zeznań. Kiedy odmówili, zostali natychmiast zwolnieni z pracy.

Maciej Piotrowski, „Sumienie za milion”

Pan Tomasz prowadził gospodarstwo rolne w małej miejscowości pod Poznaniem. Mieszkał razem z żoną, teściową i dwójką dzieci. Miał również pole w Chybach w gminie Tarnowo Podgórne. W 1998 r. w związku z budową osiedla, gmina odebrała rolnikowi hektar ziemi pod budowę drogi. Rolnik pogodził się z utratą ziemi. Kilka lat później odezwał się do niego radca prawny w Poznania. Mężczyzna przekonał rolnika do walki o odszkodowanie. I to był początek kłopotów finansowych i rozpadu rodziny. ZWIŃ