serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Dorota Boczek – „Wraki za miliony”

Zazwyczaj – jeśli przedsiębiorca wykonał usługę powinien...

Dorota Boczek – „Wraki za miliony”

Zazwyczaj – jeśli przedsiębiorca wykonał usługę powinien... ROZWIŃ

Dorota Boczek – „Wraki za miliony”

Zazwyczaj – jeśli przedsiębiorca wykonał usługę powinien otrzymać zapłatę - tak mówi prawo rynku. Tego prawa nie respektują urzędnicy, którzy mają milionowe zadłużenia wobec przedsiębiorców za holowanie i parkowanie aut zatrzymanych pijanym kierowcom.


Fabian Zając – „Odesłana”

Nigdy wcześniej poważnie nie chorowała. Nie miała żadnych objawów, które sugerowałyby, że pilnie potrzebuje pomocy medycznej. Kiedy Natalia Sakowicz zemdlała, jej matka natychmiast wezwała pogotowie ratunkowe. Ratownicy przyjechali szybko. Minęło jednak zbyt dużo czasu, zanim została przyjęta na właściwy oddział, zanim zdiagnozowano, że Natalii pękł tętniak. Mimo udanej operacji pacjentka zmarła.


Natalia Nylec – „Nareszcie mogę w nocy spać spokojnie”

Ciąg dalszy historii o lokatorach. Pani Krystyna wynajęła swoje mieszkanie, a lokatorzy dewastowali je, nie płacili i nie chcieli się wyprowadzić. Po emisji reportażu w MER: lokatorzy spakowali część swoich rzeczy, podpisali oświadczenia, że nie roszczą praw do mieszkania i wyprowadzają się.


Aleksandra Marciniak - „Zmowa”
15-letnia Małgosia została brutalnie zgwałcona i zabita podczas imprezy sylwestrowej; zbrodnią z 1996 roku przez wiele lat żyła cała Polska. Tak zwana „sprawa miłoszycka” została zamknięta w 2004 r., kiedy jeden ze sprawców został skazany na 25 lat więzienia. Do dziś nie złapano pozostałych, a wątpliwości i pytań jest coraz więcej. Pojawiła się też szansa, by w końcu uzyskać na nie odpowiedź. ZWIŃ