serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

„Stracić nazwisko”, Ernest Saj

Prokuratura w Krośnie oskarżyła ją o próbę wyłudzenia...

„Stracić nazwisko”, Ernest Saj

Prokuratura w Krośnie oskarżyła ją o próbę wyłudzenia... ROZWIŃ

„Stracić nazwisko”, Ernest Saj

Prokuratura w Krośnie oskarżyła ją o próbę wyłudzenia blisko 2 milionów złotych z parabanków. 41-letnia Katarzyna Chruściel, wykształcona geofizyk jest matką trójki dzieci i nigdy wcześniej nie była karana. Przesiedziała w areszcie 10 miesięcy. Jest przekonana, że prawdziwi przestępcy ukradli jej tożsamość i nadal są na wolności.

„Na spidzie”, Agnieszka Gola

Ryk silników, pisk opon, ryzyko i adrenalina - to ich kręci najbardziej. Jednak amatorzy nielegalnych wyścigów samochodowych muszą mieć się na baczności, gdy swój dyżur zaczynają policjanci z grupy „Speed”. To wybrani, specjalnie wyszkoleni funkcjonariusze, którzy mają do dyspozycji mocne samochody.

„Granica człowieczeństwa”, Justyna Andersz-Rychter

Sąd w Kartuzach aresztował Izabelę U. i Andrzeja U., którzy prowadzili hodowlę psów w Starej Hucie. Na miejscu znaleziono 250 martwych zwierząt pozostawionych w budach lub zakopanych w ziemi. Od 15 lat rozmnażano tam kilkanaście ras.

„Fajnie jest być aktorem”, Justyna Szubert-Kotomska

Charyzmatyczna, wrażliwa, ciepła, po prostu normalna - tak mówią o niej znajomi. Ewa Szykulska, wybitna polska aktorka, która w tym roku obchodzi 55 lat pracy na scenie, w szczerej rozmowie o swoim zawodzie, życiu i przemijaniu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy